+420 777 10 39 01
Garance Dárkový poukaz

O nás

Firma ZIGI-úklid je rodinná firma. Nabízí úklidové služby zaměřené na zajištění pravidelného úklidu komerčních objektů, administrativních budov, firem, družstev i domácností.

Jsme připraveni převzít zodpovědnost za plynulý chod Vašeho objektu z hlediska čistoty a pořádku. Vašim zaměstnancům vytvoříme čisté, zdravé a příjemné pracovní prostředí, které pozitivně ovlivní jejich produktivitu. Nadstandardním přístupem a kvalitou pozvedneme reprezentativní vzhled objektu v očích Vašich zákazníků.

Hlavní záměr a základní hodnoty firmy ZIGI-úklid        

Hlavní záměr firmy je stát se nejprestižnější úklidovou firmou na chebském trhu.

Základní hodnoty

(chování, které podpoří dosažení hlavního záměru)

  • Nikdy nedovolte, aby vám ohled na zisk zabránil dělat to, co je správné pro zákazníka.

  • Vždy hledejte způsoby, jak zákazníkům spolupráci s námi usnadnit.

  • Dejte zákazníkům dobrý, spravedlivý díl. Vytvořit výborné vztahy se zákazníky vyžaduje čas. Nesnažte se maximalizovat krátkodobé zisky na úkor vytváření trvalých vztahů.

  • Nikdy neslibujte zákazníkovi více, než jste schopni splnit. Slibte míň a snažte se dát víc – nikdy ne naopak.

  • Pravidelně komunikujte se svými zákazníky.

Naše plus

  • Rychlá reakce na Vaše požadavky. Garantujeme maximální dobu reakce 24 hodin na požadavky, které jsou nad rámec pravidelného úklidu – jedná se zejména o výjimečné úklidy způsobené havarijním stavem, firemní oslavou, mimořádnou prezentací atd., a to za přirážku 50% k základní ceně.
  • Naší snahou vždy bude poskytnout více, než co ve skutečnosti zaplatíte.
  • Naším záměrem je stát se nejprestižnější úklidovou firmou v Chebu a okolí – a podle toho se k Vám také budeme chovat – s  úctou, upřímností, spolehlivostí a s přiměřenou dávkou noblesnosti.

Nabízíme garanci – pokud Vás během 1 měsíce nepřesvědčíme o našich hodnotách, kvalitě, rychlé reakci, úrovni komunikace a výjimečném přístupu, dáme prostor konkurenci.

Pojištění společnosti

Naše firma odpovídá za škodu vzniklou porušením závazkového vztahu vyplývající z uzavřené smlouvy a z obecně platných právních předpisů při poskytování úklidových služeb v objektu zákazníka. Pověřenec uzavřel smlouvu, která se vztahuje na škody způsobené činností, nebo opomenutím pro případy, kdy za škodu ze zákona odpovídá. Pojištění je do výše 5.000.000,- Kč.

Naši zaměstnanci

ZIGI-úklid  vytváří pracovní místa pouze pro občany, kteří mají chuť pracovat a zároveň se ztotožnit s naším záměrem a hodnotami, které vyznáváme. Každý z našich zaměstnanců je prověřen, odborně vyškolen a poučen o bezpečnosti práce a práce s chemickými přípravky, které se při úklidu používají.

Pracovníci nejprve pracují s námi, pod naším dohledem, aby získali náš pohled na úklid a na čistotu a zjistili, jaký máme nastavený standard v pohledu na úklid.

Úklidová chemie

Používáme pouze profesionální úklidovou chemii, která nám pomáhá dosahovat v úklidu nejlepších výsledků. Používáme chemii od firmy ALFACHEM s.r.o. Firma má osvědčení k používání znaku "ČESKÝ VÝROBEK", členský list v ČESKÉ ASOCIACI ÚKLIDU A ČIŠTĚNÍ a osvědčení o zapojení do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Úklidová technika

Používáme profesionální úklidovou techniku firem – Kranzle, Soteco, Lindhaus, Columbus a jiné.

DDD prostředky a technika

Používáme profesionální prostředky k DDD. Návnady, nástrahy, pasti živolovky, prostředky na hubení, odchyt atd. Ochranné prostředky, profi dávkovací aplikátor, profi postřikovače.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů